niedziela, 18 sierpnia 2013

Prezentuję prezenty - ciąg dalszy.


Nie prezentowałam jeszcze nagród z wygranej Siłowni Twórczej w Turkusowym Hamaku. Od Jambolaji (laureatki poprzedniego wyzwania) dostałam filcową osłonkę na doniczkę oraz dwie broszki motylki. Jambolaja robi różne śliczne rzeczy.... ale filcuje mistrzowsko, jestem fanką jej chust - szali. 
 W osłonkę ubraliśmy doniczkę z synusiowymi bambusikami... nie bujają zbyt mocno, bo od czasu do czasu przechodzą posuchę...


Na nagrodę złożyły się jeszcze: kupon rabatowy na zakupy w sklepie Drewniana Dolina oraz trzy zestawy przepięknych papierów od sklepu UHK Gallery. Papiery są grubaśne, dwustronne i naprawdę śliczne, aż żal mi z nich korzystać !
Wiosną wzięłam udział w majowej zabawie u Piecyka . Wygrałam kwiatowy naszyjnik z modeliny - bardzo delikatny, cudny. Żeby było ciekawiej łańcuszek jest pokryty patyną w kolorze bladoniebieskim, pasującym idealnie do niebieskiego tła medalionu. Minęła wiosna i prawie skończyło się lato .... już nawet straciłam nadzieję, że naszyjnik dojdzie, ale wreszcie dotarł. Nie mogę zbytnio się dziwić, bo mi czas też leci tak szybko, że nie wyrabiam się ze zobowiązaniami. Jest naprawdę śliczny i bardzo się cieszę, że miałam tyle szczęścia.


4 komentarze:

  1. śliczne kłoski,modelina daje dużo możliwości,pewnie jak każdy inny materiał!Gratuluję wygranej

    OdpowiedzUsuń
  2. Od tych kłosów po prostu padłam! A można taki zamówić? Proszę o maila.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo, same wiecie jak to motywuje do działania, konstruktywna krytyka również mile widziana :-)