piątek, 22 listopada 2013

Magnes na lodówkę z haftowaną wstawką.

Mogę już pokazać światu magnes na lodówkę jaki wykonałam na Siłownię twórczą Turkusowego Hamaka pt. "Kuchnia - sercem domu". Zgodnie z regulaminem nie można publikować prac, nigdzie, do momentu zakończenia głosowania i ogłoszenia wyników.  

haftowany, z haftem, haft płaski - malarski, embroidered , hand flat embroidery, magnes na lodówkę, medallion of embroidery,

 Temat był zupełnie nie w moim klimacie, bo jak tu się ma biżuteria do wystroju kuchni.... już myślałam, że sobie tym razem wyzwanie odpuszczę, ale nagle, tuż przed końcem terminu, mnie olśniło - magnes!!!

medalion z haftem

 Miałam już płócienko prawie wyhaftowane z myślą o naszyjniku - jak zwykle, ale podkleiłam magnes, zawiesiłam i wystartowałam w wyzwaniu !

medalion z haftem

 Mąż mnie trochę załamał twierdząc, że nikt nie domyśli się, ze toto ma związek z kuchnią, mogłam listę zakupów np. podczepić.... i nie każdy ma brązową lodówkę.... więc dla pewności zrobił mi napis, coby wszyscy mieli jasność z jakim tworem mają do czynienia. 

medalion z haftem
6 komentarzy:

 1. Ja kocham te twoje maleńkie miniaturki !, sa wspaniałe !

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł świetny, a wzorek jak zwykle piękny.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam zbyt ubogi zasób słownictwa, wy wyrazić zachwyt. Cudna praca! Świetny motyw. Mogłabym patrzeć na ten wspaniały krajobraz z podziwiać, podziwiać, podziwiać. Równie dobrze mógłby to być medalion, broszka, pierścień. Po prostu dech zapiera. Co Ty jeszcze wymyślisz, zdolniacho?

  OdpowiedzUsuń
 4. ej...bo spadnę z krzesła!!!!! cuuudo!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo, same wiecie jak to motywuje do działania, konstruktywna krytyka również mile widziana :-)